skip to Main Content

Web Tasarım Hizmetleri

Kişisel, Kurumsal Her Türlü ( Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına ve genel örf ve adetlere aykırı olmamak şartıyla ) web sitesi hazırlanır, tasarlanır, kurulur. Yönetilir.

Statik Web Sitesi

Statik ( Durağam, yönetilemeyen, sabit ) web sitesi tasarımı  , hazırlanması ve yönetimi yapılır. Statik web siteleri maliyet olarak oldukça düşük maliyete sahiptir. Bilgi ve iletişim için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dinamik Web Sitesi

Dinamik ( Yönetilebilir, İçerik Eklenebilir , admin panelli ) web sitesi yapılır, yönetilir, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınıza uygun profesyonel web sitesi ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz bilgi alınız.

B2B, B2C, C2C E-Ticaret Sitesi

B2B, B2C, C2C E-Ticaret siteleriniz anahtar teslim kurulur, yönetilir, İşinizi internete taşıyarak 7/24 zaman ve mekan sınırı olmaksızın milyonlarca müşteriye hitabetmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Profesyonel ekibimizle anahtar teslim çözümler üretelim.

Diğer Hizmetler

Web Hosting, Siber Güvenlik, Yazılım ihtiyaçlarınıza profesyonel çözemler üretiyoruz.

Web Hosting

Hosting servis sağlayıcınızla sorun mu yaşıyorsunuz, sorunlarınızla yeterince ilgilenmiyorlar mı ? mailleriniz sürekli sorun mu yaşatıyor, tüm bunları unutup kafanız rahat sıkıntısız hosting hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Profesyonel web hosting hizmeti verilir. Bilgi ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web Sunucu Hizmetleri

Size özel web sunucu, mail sunucu kiralama, kurulum ve yönetimi yapıyoruz. Bizimle iletişime geçin, Profesyonel ekibimizle size özel çözümler üretelim,

Yazılım Geliştirme

Web , mobil ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarınızın çözümü için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.